_____________________________________________

Autor: Administrator , 16. 1. 2017.

Projekt "Ponos Domovine"

Udruga Ponos domovine i ove godine, pod pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske, provodi istoimeni projekt u okviru kojeg organizira natjecanje za učenike srednjih škola. Riječ je o provjeri znanja učenika iz tematskih područja vezanih uz Domovinski rat, hrvatsku povijest, kulturu i znanost te ostala društvena područja. Provjera će se održati putem interneta u četvrtak, 23. veljače 2017. godine u 12 sati. Zainteresirani učenici će rješavati eliminacijski test uz prethodno upisivanje AAI identiteta CARNeta (Carnet lozinka koju učenik može dobiti u tajništvu ako ju nema).
Više informacija o cijelom projektu može se pronaći na mrežnoj stranici www.ponosdomovine.hr.