____________________________________________

Autor: Administrator , 23. 5. 2017.

UPIS U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./18.

- JESENSKI ROK - PETAK, 01.09. 2017.

OD 9 DO 12 SATI

DOKUMENTI KOJE TREBA DONIJETI PRILIKOM UPISA:

-         Liječnička svjedodžba medicine rada o nepostojanju                       zdravstvenih kontraindikacija

-         Potvrda o dodatnim bodovima s natjecanja iz predmeta koji se boduju (hrvatski jezik, strani jezik, matematika, fizika, kemija i tehnička kultura)

-         Dokumentacija na osnovu koje je učenik dobio dodatne bodove (rješenje Gradskog ureda o primjerenom obliku školovanja, stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje, rješenje Centra za socijalnu skrb)

-         isprintana UPISNICA sa sučelja www.upisi.hr potpisana od učenika i roditelja/skrbnika

-         potvrda o uplati upisnine (zbog povećanih troškova obrazovanja) u iznosu od 200,00 kn

Dokumenti koje treba donijeti prilikom upisa:

1.    RAČUNALNI TEHNIČAR ZA STROJARSTVO:

-         Potvrda liječnika školske medicine o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija

-         Potvrda o dodatnim bodovima s natjecanja iz predmeta koji se boduju (hrvatski jezik, strani jezik, matematika, fizika, kemija i tehnič. kultura)

2.    TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

-         Liječnička svjedodžba medicine rada o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija

3.    TEHNIČAR ZA ENERGETIKU

Klikni na slike za uvećanje!

RTS_zdrav_kontr_ind.JPG (111.33 KB)
TE_zdrav_kont_ind.JPG (95.85 KB)