__________________________________________________

Autor: Administrator , 10. 10. 2017.

Stolni tenis - 1. mjesto                                             7. listopada 2017.

Ekipa škole je u stolnom tenisu na prvenstvu Grada Zagreba za školsku godinu 2017./18. osvojila 1.mjesto u kategoriji učenika srednjih škola. Natjecanje je bilo na Zagrebačkom velesajmu, sudjelovala je 31 ekipa (škola), a za školu su nastupili Antun Čurin 2.A, Dominik Dutković 4.B, Karlo Franjčec 2.C, Domagoj Kramarić 2.B i Antonio Vidović 4.A i mentor Stephan Pavković – Šolman.                                                  Čestitke učenicima i mentoru na 1.mjestu i medalji i uspjeh na državnom natjecanju!