Oglasi

_________________________________________________

Obavijest kandidatima o izboru po natječaju za radno mjesto nastavnik stručnih predmeta

KLASA: 112-07/16-01/15     URBROJ: 251-284-16-1           Zagreb, 04.11.2016.

O B A V I J E S T

kandidatima o rezultatima natječaja

Po natječaju objavljenom od 13. do 21.10.2016. na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči škole, za radno mjesto nastavnika stručnih predmeta izabran je Tomislav Detelj, magistar inženjer strojarstva.                                                                                                                                       Kandidati imaju mogućnost uvida u natječajnu dokumentaciju dana 14.11.2016. od 9 do 10 sati u tajništvu škole.

Jerko Pandžić, dipl. ing.

objavio: Administrator   datum: 7. 11. 2016.