Oglasi

Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića Zagreb, Konavoska 2, objavljuje

NATJEČAJ

za radno mjesto: suradnik u nastavi - jedan izvršitelj s pola radnog vremena, na
neodređeno vrijeme.

Uvjeti : srednja stručna sprema – strojarski tehničar, tokar, strojobravar.
Ostali uvjeti određeni su Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu.

Na oglašeno radno mjesto mogu se javiti osobe oba spola.

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti životopis, dokaz o stručnoj spremi, presliku domovnice, presliku uvjerenja o nekažnjavanju nadležnog suda (ne starijeg od 6 mjeseci), presliku radne knjižice ili elektroničkog zapisa ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.
Originalni dokumenti neće se vraćati.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva. Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od isteka roka
za podnošenje prijava.
Prijavu s dokazima o ispunjavanju uvjeta treba dostaviti u roku od 8 dana od dana objave natječaja i to pisano na adresu Škole.

objavio: Administrator   datum: 8. 12. 2017.