Oglasi

za radno mjesto:

1. Tajnik /ca – 1 izvršitelj /ica na neodređeno, puno radno vrijeme

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12 i 126/12, 94/13, 152/14 i 7/17) , Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, Konavoska 2 raspisuje

za radno mjesto

1. Tajnik/ca – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme

Uvjeti :

a) sveučilišni diplomski studij pravne struke ili specijalistički diplomski stručni studij javne uprave,

b) preddiplomski stručni studij upravne struke, ako se na natječaj ne javi osoba iz točke a) ovoga stavka.

Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti:

- životopis,

- dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme,

- domovnicu,

- uvjerenje da se protiv kandidata/inje ne vodi kazneni postupak ( ne starije od dana objave natječaja),

- elektronički zapis HMZO o radno- pravnom statusu ( ne stariji od 6 mjeseci).

Kandidat/inja potrebne dokumente dostavljaju isključivo u preslikama, koje se neće vraćati. Nakon odabira kandidata/inje, a prije potpisivanja ugovora o radu, odabrani kandidat/inja će dostaviti na uvid originale dokumenata ili ovjerene preslike.

Na natječaj se mogu javiti pripadnici oba spola sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova ( NN 82/08, 69/17).

Kandidat/inja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva.

Ako kandidat/inja ostvaruje prednost prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) dužan je priložiti dokumentaciju navedenu na sljedećoj poveznici:

Nepotpune i nepravodobne prijave na natječaj neće se razmatrati.

Pisane prijave  s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostaviti osobno ili poslati poštom na adresu škole: Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, Konavoska 2, 10 000 Zagreb, u roku od 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje uz naznaku „za natječaj“.

Obavijest kandidatima/injama o izboru bit će objavljena na web stranici Škole:

natjecaj_tajnik.pdf (110.34 KB)

objavio: Administrator   datum: 10. 5. 2018.