Ostala su slobodna mjesta u programu Tehničar za energetiku.

Na upis donijeti:

- Upisnicu  ispisanu sa sučelja www.upisi.hr, potpisanu od roditelja/skrbnika i učenika.
- Svjedodžbu medicine rada o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija za program koji upisuje; iznimno, kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada pri upisu, dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja u školu najkasnije do kraja 1. polugodišta.
- Ako kandidat ima dodatne bodove (natjecanje, zdravstvene teškoće, otežani uvjeti obrazovanja uzrokovani ekonomskim i socijalnim čimbenicima) prilaže odgovarajuću dokumentaciju kojom to potvrđuje.
- Dokaz o izvršenoj uplati za povećane troškove obrazovanja (u iznosu od 250,00 kuna).  Primjerak uplatnice je OVDJE.
 - Učenici s teškoćama u razvoju ne trebaju donositi svjedodžbu medicine rada. Na upis donose:
--------------- - rješenje Gradskog ureda o obrazovanju po redovnom nastavnom programu uz  primjenu individualiziranih postupaka u radu
  - mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje
  - mišljenje multidisciplinarnog tima (psihologa, psihijatra, defektologa) temeljem obrade