Za jesenski upisni rok ostalo je 1 (jedno) slobodno mjesto u programu Tehničar za energetiku.
Prijave traju od 24.8. do 31.8.2015. kroz sučelje www.upisi.hr
Provjera stranog jezika ako ga učenik nije učio zadnje četiri godine u osnovnoj školi, a želi ga učiti u srednjoj školi (engleski ili njemački) je u četvrtak, 27.8.2015. u 9 sati.
Upis je u petak, 4.9.2015. od 9 do 12 sati u školi u sobi pedagoga.
Na upis donijeti:

- Liječničku svjedodžbu medicine rada o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija

- Potvrdu o dodatnim bodovima (ukoliko ih ima) s natjecanja iz predmeta koji se boduju (hrvatski jezik, strani jezik, matematika, fizika, kemija i tehnička kultura)

- Dokumentaciju na osnovu koje je učenik dobio dodatne bodove-ako je dobio (rješenje Gradskog ureda o primjerenom obliku školovanja, stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje, rješenje Centra za socijalnu skrb)

- isprintanu UPISNICU sa sučelja www.upisi.hr potpisanu od učenika i roditelja/skrbnika

- potvrdu o uplati upisnine (zbog povećanih troškova obrazovanja) u iznosu od 200,00 kn