Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

U srijedu, 20. ožujka 2024., u našoj i Elektrotehničkoj školi održana je akcija dobrovoljnog darivanja krvi. U trajanju od 7 sati, darivanju krvi pristupilo je čak 96 prijavljenih darivatelja, učenika i djelatnika škola.  Atmosfera je bila vrlo ugodna, sve se odvijalo ležerno i u dobrom raspoloženju, uz odabranu glazbu glavnog liječnika i suradnika. Paketići zahvalnosti Crvenog križa grada Zagreba, kao i obroci zahvalnosti, svima su se svidjeli.                                                                                                          Akciju je izrazito pohvalila gospođa Nada Kubić, stručna referentica za zdravstvene programe, projekte i darivanje krvi iz CKH, kao i cijeli tim liječnika i tehničara Hrvatskog zavoda za transfuzijsku medicinu iz Petrove 3. Zahvalni su prvodarivateljima što su poslušali sve savjete organizatora i svojih razrednika, prijavili se na vrijeme, dolazili prema rasporedu, ponijeli tražene dokumente i bili u potpunosti pripremljeni.

U ime organizatora, hvala svima na sudjelovanju i na humanosti!

objavio: Ivana Molnar   datum: 26. 3. 2024.